Utwór “Tribute to warriors of peace” (z nowej płyty Wiktora “Wandering Reflections”)  w połączeniu z sesją ruchową rozluźniającą ciało, to nasze wsparcie dla wszystkich Wojowników Pokoju, czyli wszystkich tych, którzy w ciągu dnia wojują o sprawy ważne na które wpływ mają,  jak i te równie ważne, na które wpływu się nie ma.

Cały ten tryb wyzwań, ciągła gotowość do działania, i poczucie bezradności czasem, moszczą sobie gniazdko w mięśniach. Czujemy to w sztywnym kręgosłupie i boleśnie napiętych mięśniach wokół niego, w zbitych w ciasny pęk mięśniach karku i szyi.  

W tym wszystkim, Wojownicy Pokoju cenią sobie przecież pokój. Chcą dobrze – dla siebie, bliskich i świata. Tyle tylko, że czasem zapominają się zatrzymać i zwyczajnie odpocząć, zadbać o siebie.

Dlatego, Wojowniku Pokoju – wyjdź na chwilę z trybu wyzwań, z ciągłej gotowości do działania, z dźwigania na barkach multum obowiązków, myśli o tym co było i będzie..

Przejdź do tu i teraz. Nagraliśmy dla Ciebie 5,5 minutową sesję z grą na fortepianie i odprężającymi ćwiczeniami. Prosto i dla każdego.

I prosimy – podaj dalej!
Kasia & Wiktor