30.04 – 06.05, Retreat dla kobiet z dziećmi – Teneryfa!

Tak jest, drogie Mamy! Czas na porządną dawkę self-care podczas codziennych jogowych flow oraz Kręgów Kobiet z Kasią, podczas gdy Wasze dzieci będą świetnie spędzać czas. Pod tym linkiem znajdziecie ofertę od organizatorki Klaudyny. To do niej kierujcie wszelkie pytania.

2-4.06, Poznań Międzynarodowa Konferencja Jogi

Takie zaproszenie to istna radość i wyróżnienie! Szykujcie jogowe manatki na sporą dawkę endorfin, baśniowości, pląsów płynnych, dzikich i błogich. Szczegóły tutaj

Zacznij przygotowania do Konferencji Jogi już dziś.

Kasia w kwietniu rusza z JOGĄ GRUPOWĄ ONLINE przygotowującą do zajęć na Konferencji Jogi – tak, abyście mogli wejść w stan flow zamiast zastanawiać się, czy dacie radę! 😉 Chcesz dołączyć? Daj znać!

19-24.07, Summer Contrast Festival

Będzie muscoYoga, muscoDance oraz koncert z baśnią terapeutyczną. W samym środku lata. Dla chcących podbić poziom energii i pozytywności, tudzież poszukujących słodkiego chillu. Wskakuj na miękką trawkę, daj się ponieść muzyce, słowom i ruchowi! Bilety na wydarzenie kupicie tutaj.

15-17.09, Retreat w TEATRZE CINEMA, Piechowice

DZIKOBŁOGOŚĆ – Nareszcie, bo już palce popędzały klawiaturę, żeby o tym napisać. 4-TA EDYCJA. Choć co roku zmieniamy temat główny, to zawsze jest w równym stopniu magicznie, pozytywnie, inspirująco! Weekend pełen muzyki, jogi, tańca, górskich spacerów, wege szamy, śpiewu, śmiechu, rozmów. Brzmi dobrze? Zapisz się tutaj!

Psychologiczne i Jogowe sesję online z Kasią

Nie zapominajmy jednak o wirtualnych spotkaniach, które cały czas trwają! Grafik Kasi serdecznie zaprasza na sesje online – psychologiczne oraz jogowe – tutaj!

Wysyłamy Wam dużo słonka i energii
Kasia i Wiktor