Lekcje jogi online 1:1


Jestem instruktorką Joga Vinyasa i psycholożką. Indywidualne zajęcia jogi ze mną to praca z Twoim ciałem, umysłem i emocjami

Od 8 lat daję prywatne lekcje jogi online. Mówię o sobie Psycholożka Na Macie, bo zgłębiam psychologiczne oraz jogowe metody pracy z ciałem i umysłem


Praca z psychiką jest dla mnie narzędziem do zrozumienia emocji, poszerzania perspektywy na trudną sytuację, zmiany sposobu myślenia na bardziej racjonalny i pozytywny - tak aby codzienne narrację Cię wspierały, a nie blokowały Twój potencjał. Nasze indywidualne zajęcia jogi 1:1 są narzędziem ogólnej poprawy stanu zdrowia – Twojej materialnej mapy doświadczeń, potrzeb, przekonań, nawyków.

Boso i odważnie wejdź na matę, umów się na indywidualne zajęcia jogi Vinyasa

Poniżej znajdziesz listę wolnych terminów na prywatne lekcje jogi online. Po kliknięciu na wybraną datę zostaniesz przeniesiona/y do strony, na której możesz wybrać rodzaj sesji i opłacić rezerwację.Vinyasa Joga online na żywo z konsultacjami psychologicznymi


Jako dyplomowany psycholog z wieloletnią praktyką i jednocześnie instruktorka jogi, zapraszam Cię na konsultacje psychologiczne połączone z jogą, dzięki którym lepiej poznasz siebie. Pracujemy nie tylko z umysłem, ale i z ciałem. Mata zamiast kozetki.

  • jak się spotykamy: online / Skype
  • czas trwania sesji: 1,5 h


Indywidualne lekcje jogi online z Kasią Katą na żywo


Pod moim okiem dowiesz się od czego zacząć praktykę jogi, nauczysz się jak poprawnie oddychać, jak się relaksować i wyciszać umysł, wykonywać pozycje (asany) i dostosować je do swojej kondycji i potrzeb. Razem opracujemy jogowy plan działania dostosowany do Twoich potrzeb.

  • jak się spotykamy: online / Skype
  • czas trwania sesji: 1hKonsultacje Psychologiczne / Psychoterapeutyczne Online


Jako magister psychologii ze specjalnością psychologia zdrowia oraz konsultantka Psychoterapii Pozytywnej Transkulturowej, prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapeutyczne skierowane na budowanie dobrostanu, siły psychicznej i samoświadomości.

  • jak się spotykamy: online / Skype
  • czas trwania sesji: 1h


O mnie

Prywatne lekcje jogi online i grupowe zajęcia jogi, które daję, to czas, gdy dzielę się swoimi doświadczeniami jogowymi i psychologicznymi oraz ogromem wiedzy wspartym sercem


Jestem dyplomowaną psycholożką, konsultantką psychoterapii pozytywnej i jednocześnie certyfikowaną instruktorką joga Vinyasa, fitness i pilates, dodatkowo autorką opowieści terapeutycznych, projektów artystyczno-psychologicznych i dedykowanych warsztatów z zakresu psychologii zdrowia i świadomej pracy z ciałem. Zajęcia jogi online to skrawek mnie szczególnie bliski wnętrzu.

Fascynuje mnie narracyjne i holistyczne podejście na funkcjonowanie, zdrowie i dobrostan człowieka. Zachęcam do spojrzenia na siebie jako całości opowieści, której jesteśmy zarówno bohaterami, jak i autorami. W odpowiednio ukierunkowanej wyobraźni dostrzegam ogromną moc uzdrawiającą, będącą kluczem, otwierającym drzwi do głębokiego samopoznania, rozwoju emocjonalnego i twórczego.

Ja sama jestem dla siebie opowieścią, którą nieustannie piszę, tak jak artykuły o jodze i psychologii oraz opowieści terapeutyczne, które znajdziesz na mojej stronie matakata.pl. Umów się na prywatne lekcje jogi online ze mną, poznajmy się.


EUR Euro